بهترین آنتی ویروسهای جهان
  
 بررسی سریع‌ترین و بهترین و قویترین ویروسیاب جهان
 
آرشیو
سه‌شنبه 23 آبان 1391
نحوه ساخت دیسک اورژانسی

ساخت دیسک بوتEmergency ، به شما در پاکسازی بوت ویندوز و اسکن و پاکسازی تمامی درایوها از جمله پارتیشن NTFS، کمک خواهد کرد.

این قابلیت برای پاکسازی آلودگی های شدید کامپیوتر شما از فایل های ویروسی آلوده‌ای که از  داخل ویندوز نمی توانند پاک شوند، فراهم شده است.

کوییک‌هیل در هنگام نصب اقدام به اسکن پیش از نصب حافظه و مناطق حساس سیستم عامل می‌کند.در مواردی آلودگی سیستم به حدی است که امکان نصب هیچ آنتی‌ویروسی وجود ندارد و یا ویروس‌هایی پارتیشن هارد شما را آلوده کرده‌اند، کوییک‌هیل ویژگی امرجنسی دیسک را ارائه داده است.

با استفاده از این ویژگی شما می‌توانید یک دیسک (CD/DVD یا فلش USB) قابل بوت ساخته و با راه‌اندازی سیستم از روی دیسک مربوطه سیستم را خارج از محیط سیستم عامل اسکن و ضدعفونی نمایید.ساخت Emergency Diskکوییک‌هیل قادر به ایجاد دیسک اورژانسی بر روی انواع سیستم‌عامل‌ها و نیز قابلیت ایجاد بوت با آخرین امضاهای آپدیت بر روی CD/DVD یا فلش/دیسک‌های USB می‌باشد

. 1- برای ساخت دیسک اورژانسی نیاز به بسته‌ی ساخت دیسک اورژانسی می‌باشد که می‌توانید با توجه به نوع سیستم‌عامل ، از مسیر زیر آنرا دریافت نمایید:برای سیستم عامل 32 بیتی لطفا این بسته را دریافت کنید  برای سیستم عامل 64 بیتی لطفا این بسته را دریافت کنید

 2-هنگامی که دریافت  بسته مربوطه به پایان رسید آنرا در یک پوشه استخراج کنید برای مثال c:\my documents\qhemgpkg . توصیه می شود هنگامی که دیسک Bootable اورژانسی را ساختید (سی دی یا دی وی دی یا دیسک USB) این پوشه را حذف نکنید. زیرا این پوشه در آینده برای ساخت  دیسک Bootable اورژانسی بعدی با آخرین به‌روزرسانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

3- آدرس پوشه استخراج شده را در ویزارد «Create Emergency Disk» وارد نمایید و طبق دستورالعمل ویزارد ادامه دهید.


نحوه ساخت دیسک اورژانسی به صورت تصویری شرح داده شده است:

آموزش ساخت امرجنسی

اموزش ساخت امرجنسی دیسک

اموزش امرجنسی دیسک

ساخت امرجنسی دیسک

نحوه ساخت امرجنسی دیسک


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 322057


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها