بهترین آنتی ویروسهای جهان
  
 بررسی سریع‌ترین و بهترین و قویترین ویروسیاب جهان
 
آرشیو
پنج‌شنبه 15 مهر 1395
هشدار! گسترش باج افزار از طریق وب سایت برنامه ریموت Ammyy
این خبر یک توصیه پیشگیرانه برای کاربرانی است که اغلب از وب سایت نرم افزار ریموت از راه دور به نام  Ammyy بازدید می کنند.

آزمایشگاه کوییک هیل یک نوع جدیدی از Cerber3 Ransomware را کشف کرده که از طریق نرم افزار ریموت Ammyy در وب سایت رسمی این برنامه گسترش یافته است. با این وجود، امکان میزبانی از دیگر بدافزارها توسط این وب سایت نیز وجود دارد. پیش از این، در این وب سایت گسترش باج افزار خطرناک Cryptowall 4.0 کشف شد.
تیم پژوهش و واکنش تهدیدات کوییک هیل به تازگی افزایش آلودگی توسط باج افزار Cerber را مشاهده کرده که در آن قربانیان، نرم افزار ریموت Ammyy را از وب سایت اصلی دانلود و اجرا کرده اند. آنالیز بدافزار کشف شده مؤید گفته فوق می باشد.
آنالیز فنی باج افزار در این PDF در دسترس است.

نحوه کار کوییک هیل چگونه است
ویژگی Web Security بطور فعال وب سایت ها را بر اساس شدت مخرب بودن و اختلال در برنامه های کاربردی واقعی شناسایی و مسدود می کند.

چگونه در برابر Cerber Ransomware ایمن بمانیم؟
• از مراجعه به وب سایت برنامه ریموت Ammyy اجتناب کنید.
• اگر نرم افزار برنامه ریموت Ammyy را روی کامپیوترتان دارید، سریعا آن را حذف کنید.
• به ایمیل های ناشناس و یا ناخواسته و به ایمیل های فوری که از شما می خواهند بر روی لینک کلیک کرده و یا فایل پیوست را دانلود کنید، توجه نکنید و پاسخ ندهید.
• نرم افزار آنتی ویروسی که وب سایت ها و ایمیل های آلوده با محتوای مخرب را شناسایی و مسدود می کند، نصب و اجرا کنید.
• به طور منظم از فایل های مهم پشتیبان تهیه کنید. به یاد داشته باشید هنگام پشتیبان گیری روی هارد دیسک، اینترنت را قطع کنید. قبل از اینکه دوباره آنلاین شوید، درایو را جدا کنید.
• تمام بروز رسانی های امنیتی توصیه شده برای سیستم عامل، برنامه هایی مانند نرم افزار Adobe، جاوا، مرورگرها، و غیره را اعمال کنید. این به روز رسانی ها، ضعف های امنیتی این برنامه ها را رفع و از بهره برداری توسط نرم افزارهای مخرب جلوگیری می کند.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 323392


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها