X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
بهترین آنتی ویروسهای جهان
  
 بررسی سریع‌ترین و بهترین و قویترین ویروسیاب جهان
 
آرشیو
چهارشنبه 2 مهر 1393
کوییک هیل برنده تاج قهرمانی CRN در امنیت کلاینت برای دومین بار در یک ردیف شد

پونا، 30 ژوئن، 2014: شرکت تکنولوژی های کوییک هیل که پیشرو ارائه راه حل های امنیتی فناوری اطلاعات است، تاج قهرمانی را برای امنیت کلاینت در رده ی سازمانی برای دومین سال پیاپی به دست آورد. کوییک هیل به مراتب جلوتر از رقبا است و دوباره در سال جاری ترجیح داده راه حل های سازمانی ارائه دهد.


در اوایل سال جاری، تکنولوژی های کوییک هیل به طور متوالی ششمین جایزه قهرمانی CRN برای مشتریان خانگی و SOHO را دریافت کرد. این شرکت برخی از تغییرات عمده در سیاست های کانال سال گذشته ایجاد کرد که به خوبی توسط انجمن شرکت های بزرگ همکار پذیرفته شد. همچنین نوآوری های محصولات شرکت در حال گسترش می باشد و در فهرست فروشندگان چند سال گذشته بود با این حال، به عنوان یک دستگاه پخش پیشرو تثبیت شد. این دومین پیروزی متوالی در بخش شرکت کوییک هیل است.


آقای کایلاش کتکار، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی کوییک هیل گفت: "ما هرسال مفتخر به دریافت این جایزه از CRN برای مشتریان خانگی و سازمانی هستیم که نشان دهنده تلاش های ما برای ارائه بهترین راه حل برای شرکای توزیع می باشد. ما برای اطمینان از ارائه محصولات با کیفیت به شرکای تجاری، پشتیبانی و ایجاد انگیزه برای به حداکثر رساندن درآمدشان و مقاومت در برابر رقبا، تعهد داریم. این نیز نشان دهنده قدرت راه حل مجموعه ما و نشان دهنده موفقیت در زمان دستیابی به اهداف تجاری شرکای ما می باشد. "


در ابتدا، کوییک هیل منطق قیمت بازارهای عملیاتی (MOP) را حفظ می کند. این شرکت تغییر قیمت ها در هر سطح شبکه را ثابت کرده است، در نتیجه تضمین می کند که مطمئنا هیچ کم و کاست و شریکی در سطح حاشیه ای وجود ندارد. بسیاری از پاسخ دهندگان گفته اند که قیمت گذاری کوییک هیل به آنها در رقابت قوی قیمت بازار کمک کرده است.


با تلاش های مستمر کوییک هیل با ایجاد بازار برای بخش سازمان های بزرگ از طریق توسعه توزیع محصولات و ایجاد برنامه پروژه همکار، این شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط متمرکز شده است. موفقیت کوییک هیل تا حد زیادی به گستردگی شبکه توزیع و نگهداری از آن مربوط می شود. پاسخ دهندگان به اشتراک گذاشته اند که مدیران شبکه توزیع کوییک هیل به راحتی در دسترس بودند و به سرعت در مواقع لزوم مسائل را حل و فصل می کردند.


همکاران توانستند محصولات کوییک هیل را به آسانی به دلیل در دسترس بودن سریع، پشتیبانی خوب محلی، حاشیه های ارزشمند و بررسی قیمت بازار عامل (MOP) به فروش برسانند.


جوایز سالانه مسابقات قهرمانی CRN، براساس نتایج حاصل از یک سری بررسی های انجام شده، برای ارائه دهندگان بهترین راه حل می باشد. جوایز برای فروشندگان بر اساس برداشت شرکای توزیع در زمینه های رضایت تکنولوژیکی، رضایت پشتیبانی و منافع مالی اهدا شده اند.
درباره ی تکنولوژی Quick Heal


شرکت تکنولوژی های کوییک هیل ارائه دهنده راهکارهای امنیتی دارای تاییدیه ISO 9001 می باشد. تکنولوژی های کوییک هیل در سال 1993 تاسیس شده و پس از آن به طور فعال در حال بررسی و توسعه نرم افزارهای آنتی ویروس بوده است. تکنولوژی های کوییک هیل با استخدام بیش از 1100 نفر از بهترین متخصصین و کارشناس حوزه نرم‌افزار و امنیت در سراسر جهان در 31 شعبه که دفتر مرکزی آن در شهر پونای هند می باشد، به میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.


محصولات تحسین شده خانواده کوییک هیل که با معیارهای صنعتی در امنیت کامپیوتر تولید شده است توسط آزمایشگاه معتبر ویروس شناسی نظیر ICSA Labs, AV-Test, AV Comparatives, Virus Bulletin, West Coast Labs UK و PC Security Labs مورد تایید قرار گرفته است.

این شرکت برنده جوایز Deloitte Fast 50 و Red Herring Asia می باشد که آن را در میان 100 شرکت برتر تکنولوژی های آینده آسیا قرار می دهد.


در طول 21 سال، بخش تحقیق و توسعه این شرکت برروی امنیت IT برای کامپیوترهای شخصی و برای شرکت های کوچک و متوسط​​، شبکه های قدرتمند و راه حل های امنیت محتوا برای حفاظت از منابع شرکت ها و کانال های ارتباطی متمرکز شده است. فعالیت فعلی بر روی راهکارهای امنیتی مبتنی بر فناوری ابری، راه حل های امنیتی جامعی ارائه می دهد که تهدیدات، حملات و ترافیک های مخرب را به صورت پیشگیرانه دفع می کند.


از آنجا که رویکرد تمرکز بر مشتری دارای اهمیت فراوانی است تلاش مستمر برای ارتقای کیفیت این شرکت صورت می پذیرد که منجر به پیشتازی در جلب اعتماد مصرف کننده خانگی، تلفن همراه و امنیت سازمانی گشته است.


کوییک هیل با Microsoft و Intel برای ارائه راهکار های جامع امنیتی همکاری دارد که به مجتمع سازی کارآمدتر تکنولوژی های یکدیگر منجر می شود.


این شرکت در حال افزایش حضور جهانی خود با تاسیس دفاتر جدید در آمریکا، ژاپن و کنیا می باشد که در سال 2012 راه اندازی شده است. علاوه بر این، به یک شبکه عظیم و مرتبط با بیش از 15000 نمایندگی مجاز فروش و شبکه توزیع در بیش از 60 کشور جهان متصل است.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 322407


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها