X
تبلیغات
زولا
بهترین آنتی ویروسهای جهان
  
 بررسی سریع‌ترین و بهترین و قویترین ویروسیاب جهان
 
آرشیو
یکشنبه 30 شهریور 1393
فراتر از عناوین خبری: فریب آزمایش های امنیتی گمراه کننده را نخورید
نویسنده: Alejandro Borgia، مدیر ارشد محصول شرکت سیمانتک

برای مشتریانی که به دنبال بهترین تکنولوژی های امنیتی برای رفع نیازهایشان هستند، دسترسی به اطلاعات معتبر و معنادار مهم می باشد، به طوری که آنها می توانند تصمیمات هوشمندی برای محافظت در برابر تهدیدات پیچیده امروزی اتخاذ کنند. به عنوان یک صنعت، با یک چالش در آزمایش محصولات امنیتی مواجه هستیم که یک فرایند فنی سطح بالا و زمانبر است و در رویکرد برخی از آزمایشات که در نتیجه داده هایی است که در بهترین حالت گمراه کننده می باشند، کاستی وجود دارد.

اخیرا مجله کامپیوتری مقاله ای با عنوان "مایکروسافت در آزمایش آنتی ویروس بهتر از سیمانتک می باشد" منتشر کرده است، که نتایج آزمایش اخیر اسکن فایل مبتنی بر درخواست که توسط AV-Comparatives انجام شده را به اشتراک گذاشت.
اگر چه این مقاله یک نقص در آزمون مربوط به نحوه مواجهه با خطای مثبت کاذب، یک مسئله بسیار بزرگتر از آزمون و مانند آن را توضیح می دهد، اما نرخ تشخیص ذکرشده، گمراه کننده است و نشان دهنده اثر بخش بودن محصول در دنیای واقعی نمی باشد. این نوع از آزمون اسکن فایل در محیط های مصنوعی اجرا می شود که تمامی ویژگی های محافظت مدرن را از کار می اندازد. آخرین محصولات امنیتی نورتون (و برخی دیگر از محصولات امنیتی) کار های متعددی مانند تکنولوژی های حفاظت تکمیلی به منظور جلوگیری از تهدیدات را انجام می دهند.
حفاظت کلاسیک مبتنی بر اثر انگشت، جلوگیری از نفوذ به شبکه، حفاظت مبتنی بر رفتار و بینش امنیتی مبتنی بر شهرت، چهار لایه امنیتی متفاوت و بسیار پیچیده در محصولات نورتون که همه با هم کار می کنند، برای شناسایی و جلوگیری از حملات مخرب قبل از این که آنها بتوانند به کاربر نهایی برسند وجود دارد.
در مورد این مقایسه فکر کنید - این لایه های حفاظت مانند لایه های چندگانه حفاظت موجود در اتومبیل های مدرن می باشد. اتومبیل های امروز نه تنها کمربند دارند، بلکه دارای ده ها ویژگی و سیستم هایی که برای به حداکثر رساندن ایمنی مسافر با هم کار کنند، از جمله محافظ شانه، موانع سر، کیسه هوا چندگانه، ناحیه های ضربه گیر و غیره می باشند. آزمون های ایمنی خودرو با شبیه سازی تصادف در زندگی واقعی که از نزدیک ممکن است و با اندازه گیری به آزمایش تصادف ساختگی اقدام می کنند. در مقابل، تصور کنید یک آزمایش که ایمنی یک ماشین را توسط اولین ناتوان کننده - تستر حذف محافظ شانه، غیرفعال کردن تمام کیسه هوا و غیره تمامی قابلیت های ایمنی به جز کمربند ایمنی خودرو را مورد بررسی قرار می دهد. از این آزمون میتوان نتیجه گیری کرد که ماشین برای رانندگی بسیار خطرناک است. با این حال، چنین نتیجه ای کاملا اشتباه خواهد بود از آنجایی که تنها یکی از ویژگی های ایمنی مورد بررسی قرار می گیرد،  تمامی حفاظت فراهم شده توسط سیستم ایمنی کلی خودرو را به صراحت نادیده می گیرد.
به طور مشابه، آزمایش محصولات امنیتی تنها با اسکن فایل، همانطور که در گزارش اخیر AV-Comparatives و انواع آزمایش های مشابه دیده می شود، گمراه کننده است. این روش تست، به درستی شرایط تهدیدات واقعی در دنیای امروز و نیز به طور دقیق سطح حفاظت ارائه شده توسط یک محصول امنیتی را نشان نمی دهد. نتیجه گیری سرسری از چنین آزمایش نادرستی سردرگمی ایجاد می کند و به مصرف کنندگان زیان می رساند.
سیمانتک به مدت طولانی مدافع مستقل "تمامی محصولات" و یا تست های "دنیای واقعی" که نشان دهنده نزدیک ترین ارتباط با تهدیدات محیط و استفاده از تمام تکنولوژی های فعال ارائه شده با محصول بوده است. سیمانتک همواره در صدر آزمون های دنیای واقعی انجام شده توسط آزمایش کنندگان مستقل قرار دارد. محصولات نورتون برای حفاظت از صنعت پیشرو در دنیای واقعی، آزمایش unsponsored انجام شده توسط آزمایشگاه های تست مستقل مانند AV-TEST و Dennis Technology Labs را به رسمیت شناخته است. این آزمایشگاه هر محصولی را در حالات آلودگی واقعی که کاربران معمولی ممکن است تجربه کنند، بررسی می کند.
ما مشتاقانه منتظر آن روزی هستیم که تمامی آزمایش های منتشر شده، آزمون های دنیای واقعی باشند. در عین حال، خوانندگان، باید از آزمون های مصنوعی که مقایسه محصول را گمراه کننده نشان می دهد، برحذر باشند.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 322980


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها