X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
بهترین آنتی ویروسهای جهان
  
 بررسی سریع‌ترین و بهترین و قویترین ویروسیاب جهان
 
آرشیو
شنبه 10 دی 1390
راهکار کوییک‌هیل برای رهگیری لپ تاپ‌های مسروقه

لپ‌تاپ مرا بیاب کوییک هیل، یک راه حل جستجوگر رایگان، باز و آسان

گارتنر، یک شرکت پیشرو در تحقیقات مربوط به بازاریابی می گوید که تنها در سال ۲۰۱۰ خریداران بیش از ۳۶  میلیارد دلار صرف خریدن لپ تاپ نمودند. افزایش درخواست برای لپ تاپ یک افزایش همزمان (اگر نگوییم مناسب) در دسترس بودن نرم افزار پیداکننده را موجب شده است. به هر حال عجیب است که هیچ یک از این فناوری های به اصطلاح نگهبان پیشرفته به صورت اجباری برای لپ تاپها نصب نیستند. اغلب موارد، با فرمت کردن هارد این وابستگی به اتمام می رسد، ایرادی که به اندازه ی کافی بزرگ است که آنرا شکست خورده بنامیم.

بیشتر نرم افزارهای جستجوگر (ترکینگ) باید روی سیستم نصب باشند و به سیگنال از راه دوری مثل جی پی اس و وای فای نیازمندند تا سیگنال را از طریق ایمیل یا اس ام اس ارسال نمایند. اکثر دزدان لپ تاپ منتظر وصل شدن نمی مانند و حتی پیش از هوشیاری نرم افزار هارد دیسک را بلافاصله فرمت می کنند. هیچ اطمینان یا اتصال یا پایگاه داده ای و جود ندارد که به کاربر راحتی خیال بدهد یا قانون به آن تکیه کنند و اطلاعات  آنرا به اجرا در آورد تا با استفاده از آن صاحب درست لپ تاپ دزدیده شده را پیدا کند و آن را به صاحب حقیقی پس دهد.

کوییک هیل از پیشتازان ارائه ی راه حل امنیتی، اخیرا سرویس رایگان «لپ تاپ مرا بیاب» را راه اندازی کرده که به کاربران اجازه می دهد لپ تاپ گمشده یا دزدیده شده ی خود را بیابند. سرویس «لپ تاپ مرا بیاب» یک پلتفرم بی همتا برای کمک به افراد حقیقی و اشخاص حقوقی است و می دهد دزد لپ تاپ خود را بیابند. از طریق آدرس وبhttp://www.trackmylaptop.net قابل دسترس است و برای همه رایگان است، چه کاربر کوییک هیل باشند و یا نباشند. این سرویس یک پلاتفرم پیشکش کاربران لپ تاپ در سراسر جهان است که هزاران کاربر می توانند مشخصات لپ تاپ دزدیده شده ی خود را وارد کنند. از طریق این پلاتفرم، یک مخزن از جزئیات مربوط به لپ تاپهای دزدیده شده در حال ایجاد شدن است.

«Track My Laptop» به مجریان قانون یک دسترسی ویژه می دهد تا به مخزن در حال افزایش وارد شده و به دزد مورد نظر اشاره کنند.

این پلتفرم جدید و بی همتا برای سه دسته از افراد مناسب است: الف) صاحبان لپ تاپ که لپ تاپ آنان دزدیده شده است ب) آنانی که می خواهند لپ تاپ دست دوم بخرند ومی خواهند مطمئن شوند یک لپ تاپ دزدی نمی باشد  ج) مجریان قانون که حالا دسترسی به پایگاه داده ی بزرگی از لپ تاپهای دزدی دارند و می توانند لپ تاپهای دزدی شده را شناسایی کنند و صاحبان واقعی لپ تاپ را پیدا کنند.

بازبینی لپ تاپ‌ها بر اساس آدرس مک لپ تاپ اتفاق می افتد. این ویژگی قابلیت بازبینی را ۱۰۰% می کند، حتی اگر لپ تاپها پس از دزدی فرمت شوند.

با افزایش سرقت لپ تاپ و تبدیل شدن به یکی از دلائل اصلی دزدی و شکاف امنیتی، چیزی که حتی نیروی دریایی ایالات متحده نیز نسبت به آن دارای نقطه ی ضعف است، نیاز روزافزون به یک فاروم  مشترک که قربانی های دزدی و مجریان قانون را برای پیدا کردن رد لپ تاپ ها و بازیابی آنان متحد سازد وجود دارد.

سالانه بیش از ۸۰۰۰۰ لپ تاپ دزدی می شود و پیدا کردن رد آنها به کاری طاقت فرسا و دشوار تبدیل شده است. مجریان قانون تعداد زیادی لپ تاپ دزدی در یافت می کنند که پیدا کردن صاحب آنها مخصوصا اگر ثبت نشده باشد مشکل ساز است. «لپ تاپ مرا بیاب» کوییک‌هیل یک تلاش خالصانه از طرف شرکت کوییک هیل است به عنوان سرویسی که در حال حاضر قابل دسترس است و مخصوصا مجریان قانون می تواند روی آن اتکا کنند تا به یک پایگاه داده ی بزرگ رجوع کنند و دزدی را تایید نمایند. این سرویس رایگان است و نیاز ندارد که کاربر یا پلیس به طور فیزیکی دزدی را موشکافی کنند یا حضور فیزیکی برای تشخیص داشته باشند. این پلتفرم با هدف مخاطب جهانی طراحی شده که تعداد سرقت‌های سالانه لپ‌تاپ‌ به میلیونها می‌رسد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 322407


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها